Rektor og ledelse

Stine Jeppesen er skolens rektor. Sammen med avdelingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Se også organisasjonskart

Kontaktpersoner

Stine Jeppesen

Rektor

E-post Stine.Jeppesen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996610 / 95972794

Kersti Kelder

Assisterende rektor

E-post Kersti.Kelder@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651 / 95042155

Odd Johnsen

Administrasjonsleder / Avdelingsleder Medier og kommunikasjon

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640 / 41340851

387583

Theresa Myran

Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650 / 46479362

Bente Akre

Bente Akre

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680 / 95234788

Mark Harold Hickton

Avdelingsleder Restaurant- og matfag

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996623 / 97081777

Bente Økern Atleen

Avdelingsleder Samfunnsfag og økonomi, og Service og samferdsel

E-post Bente.Okern.Atleen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996643 / 92024885

167504

Lars Brede Ous

Avdelingsleder Idrettsfag

E-post lars.brede.ous@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996743 / 92461527