Rektor og ledelse

Atle Solberg Berland er skolens rektor. Sammen med avdelingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Kontaktpersoner

Atle Solberg Berland

Atle Solberg Berland

Rektor

E-post Atle.Solberg.Berland@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996610

Margrethe Hammer Mobæk

Assisterende rektor. Avdelingsleder Studiespesialisering og Idrett

E-post Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

387583

Theresa Myran

Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Odd Johnsen

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

Mark Harold Hickton

Mark Harold Hickton

Avdelingsleder Restaurant- og matfag

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619 / 97081777

Bente Akre

Bente Akre

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Rune Heiestad

Avdelingsleder Service og samferdsel

E-post Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no