Rektor og ledelse

Margrethe Hammer Mobæk er konstituert rektor frem til 1. august 2017. Sammen med utviklingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Kontaktpersoner

Odd Johnsen

Utviklingsleder Medier og kommunikasjon

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

387583

Theresa Myran

Utviklingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Bente Akre

Bente Akre

Utviklingsleder Helse og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Mark Harold Hickton

Mark Harold Hickton

Utviklingsleder

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619/97081777

Margrethe Hammer Mobæk

Konstituert rektor. Utviklingsleder Studiespesialisering og idrett

E-post Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Rune Heiestad

Utviklingsleder Service og samferdsel

E-post Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no