Rektor og ledelse

Atle Solberg Berland er skolens rektor. Sammen med avdelingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Se også organisasjonskart

Kontaktpersoner

Atle Solberg Berland

Atle Solberg Berland

Rektor

E-post Atle.Solberg.Berland@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996610

Eliska Tellesbø

Assisterende rektor. Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post Eliska.Tellesbo@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Odd Johnsen

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

387583

Theresa Myran

Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Bente Akre

Bente Akre

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Mark Harold Hickton

Mark Harold Hickton

Avdelingsleder Restaurant- og matfag

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619 / 97081777

Rune Heiestad

Avdelingsleder Service og samferdsel

E-post Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no

167504

Lars Brede Ous

Fungerende Avdelingsleder Idrettsfag

E-post lars.brede.ous@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996743/92461527