Rektor og ledelse

Stine Jeppesen er skolens rektor. Sammen med avdelingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Se også organisasjonskart

Kontaktpersoner

Stine Jeppesen

Rektor

E-post Stine.Jeppesen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996610

Kersti Kelder

Assisterende rektor

E-post Kersti.Kelder@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Odd Johnsen

Administrasjonsleder

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

387583

Theresa Myran

Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Per-Arne Brunvoll

Avdelingsleder Studiespesialisering og Medier og kommunikasjon

E-post Per-Arne.Brunvoll@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996632

Bente Akre

Bente Akre

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Mark Harold Hickton

Mark Harold Hickton

Avdelingsleder Restaurant- og matfag

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996623 / 97081777

Bente Økern Atleen

Avdelingsleder Service og samferdsel

E-post Bente.Okern.Atleen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996643

167504

Lars Brede Ous

Avdelingsleder Idrettsfag

E-post lars.brede.ous@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996743/92461527