Rektor og ledelse

Atle Solberg Berland er skolens rektor. Sammen med avdelingslederne for de ulike utdanningsprogrammene utgjør dette skolens ledelse.

Se også organisasjonskart

Kontaktpersoner

Atle Solberg Berland

Atle Solberg Berland

Rektor

E-post Atle.Solberg.Berland@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996610

Odd Johnsen

Konstituert assisterende rektor

E-post Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

387583

Theresa Myran

Avdelingsleder Studiespesialisering

E-post theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Per-Arne Brunvoll

Avdelingsleder Studiespesialisering og Medier og kommunikasjon

E-post Per-Arne.Brunvoll@nannestad.vgs.no

Bente Akre

Bente Akre

Avdelingsleder Helse- og oppvekstfag

E-post Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Mark Harold Hickton

Mark Harold Hickton

Avdelingsleder Restaurant- og matfag

E-post Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619 / 97081777

Bente Økern Atleen

Avdelingsleder Service og samferdsel

E-post Bente.Okern.Atleen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996679

167504

Lars Brede Ous

Avdelingsleder Idrettsfag

E-post lars.brede.ous@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996743/92461527