Ansatte

Alle ansatte

Jamila Abdullahi Afi

Renholder

Jamila.Abdullahi.Afi@nannestad.vgs.no

Bente Akre

Utviklingsleder Helse og oppvekstfag

Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Camilla Bendiksen

Assistent

Camilla.Bendiksen@nannestad.vgs.no

Marianne Rolin Bergem

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Rolin.Bergem@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Line Halvorserud Bergersen

Line.Halvorserud.Bergersen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Wenche Thorud Bjerke

Konsulent

Wenche.Thorud.Bjerke@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996642

Kristin Bjørnland

Helsesøster

Kristin.Bjornland@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996626 / 951 65 460

Tove Elisabeth Bundesen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Tove.Elisabeth.Bundesen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Recto A Jr Correa

Kantineansvarlig

Recto.A.Jr.Correa@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996661

Svein Dalen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Svein.Dalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Ulrikke De Vibe

Lektor med tilleggsutdanning

Ulrikke.De.Vibe@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Anne Cathrine Engen

Lektor med tilleggsutdanning

anne.cathrine.engen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Morten Østli Grønvold

Miljøarbeider

Morten.Ostli.Gronvold@nannestad.vgs.no

Tlf: 90811585 / 63996748

Liv Odny Hagelien

Bibliotekassistent/ servicemedarbeider

Liv.Odny.Hagelien@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996633/ 45268100

Rune Heiestad

Utviklingsleder Service og samferdsel

Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no

Kristine Bordado Henriksen

Kristine.Bordado.Henriksen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Mark Harold Hickton

Utviklingsleder

Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619/97081777

Helle Line Hoel

Lektor med tilleggsutdanning

Helle.Line.Hoel@nannestad.vgs.no

Mai-Britt Johansen

Renholder

Mai-Britt.Johansen@nannestad.vgs.no

Lill Johansen

Miljøarbeider/ servicemedarbeider

Lill.Johansen@nannestad.vgs.no

Jan Erik Johnsen

Lektor med tilleggsutdanning

Jan.Erik.Johnsen@nannestad.vgs.no

Odd Johnsen

Utviklingsleder Medier og kommunikasjon

Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

Ingunn Kjellerød Karlsen

Rådgiver

Ingunn.Kjellerod.Karlsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996621

Oddvar A Kjelseth

Veileder og kontaktlærer

Oddvar.A.Kjelseth@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996679

Anne Grete Kjærstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

anne.grete.Kjarstad@Nannestad.vgs.no

Gunn Sandholt Kragstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

Gunn.Sandholt.Kragstad@nannestad.vgs.no

Anne Margrethe Langerud

Rådgiver

anne.margrethe.langerud@nannestad.vgs.no

Tlf: 63 99 66 22

Tove Elisabet Laugen

Kontorleder

Tove.Elisabet.Laugen@nannestad.vgs.no

Mayn Wenche Gaasøy Leganger-Krogstad

Mayn.Wenche.Gaasoy.Leganger-Krogstad@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Sven-Magne Lilleheier

Avdelingsleder læringssenteret

Sven-Magne.Lilleheier@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996633

Odd Arild Lillerud

Vaktmester

Odd.Arild.Lillerud@nannestad.vgs.no

Tlf: 480 455 55

Ann Kristin Ullerud Lind

Ann.Kristin.Ullerud.Lind@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996675

Line Therese Luka

Adjunkt med tilleggsutdanning

Line.Therese.Luka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Kine Marie Kapaasen Madsen

Kine.Marie.Kapaasen.Madsen@nannestad.vgs.no

Margrethe Hammer Mobæk

Konstituert rektor. Utviklingsleder Studiespesialisering og idrett

Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Theresa Myran

Utviklingsleder Studiespesialisering

theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Kari Myrhaug

Renholder

Kari.Myrhaug@nannestad.vgs.no

Merete Huse Nilsen

Renholder

Merete.Huse.Nilsen@nannestad.vgs.no

Lill-Ann Johnsen Nyberg

Lill-Ann.Johnsen.Nyberg@skedsmo.vgs.no

Vidar Mossige Rasmussen

Vidar.Mossige.Rasmussen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Camilla Sydnes Rubach

Assistent

Camilla.Sydnes.Rubach@nannestad.vgs.no

Marianne Teresa Ruud

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Teresa.Ruud@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Karoline Lilleås Sandal

Karoline.Lilleas.Sandal@nannestad.vgs.no

Rolf Skaara

IKT-systemansvarlig

rolf.skaara@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996612

Geir Skaldebø

Driftsoperatør AFK Eiendom

Geir.Skaldebo@afk-eiendom.no

Tlf: 95060492/ 63996644

Joshua William Skidmore-Hornby

Joshua.William.Skidmore-Hornby@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Edel Solheim

Renholder

Edel.Solheim@nannestad.vgs.no

Anne-Lise Solheim

lektor

Anne-Lise.Solheim@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Betty Irene Stuldalen

Barne- og ungdomsarbeider HO

Betty.Stuldalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996697

Aleksander Sveinson Viker

Aleksander.Sveinson.Viker@nannestad.vgs.no

Irmelin Wenzel

Adjunkt i engelsk og RLE

Irmelin.Wenzel@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Barbara Anna Zielonka

Lektor med tilleggsutdanning

Barbara.Anna.Zielonka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Helse- og oppvekstfag

Bente Akre

Utviklingsleder Helse og oppvekstfag

Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Camilla Bendiksen

Assistent

Camilla.Bendiksen@nannestad.vgs.no

Line Halvorserud Bergersen

Line.Halvorserud.Bergersen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Gunn Sandholt Kragstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

Gunn.Sandholt.Kragstad@nannestad.vgs.no

Mayn Wenche Gaasøy Leganger-Krogstad

Mayn.Wenche.Gaasoy.Leganger-Krogstad@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Camilla Sydnes Rubach

Assistent

Camilla.Sydnes.Rubach@nannestad.vgs.no

Betty Irene Stuldalen

Barne- og ungdomsarbeider HO

Betty.Stuldalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996697

Idrettsfag

Margrethe Hammer Mobæk

Konstituert rektor. Utviklingsleder Studiespesialisering og idrett

Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Aleksander Sveinson Viker

Aleksander.Sveinson.Viker@nannestad.vgs.no

Medier og kommunikasjon (gammel ordning)

Service og samferdsel

Rune Heiestad

Utviklingsleder Service og samferdsel

Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no

Oddvar A Kjelseth

Veileder og kontaktlærer

Oddvar.A.Kjelseth@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996679

Margrethe Hammer Mobæk

Konstituert rektor. Utviklingsleder Studiespesialisering og idrett

Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Studiespesialisering

Marianne Rolin Bergem

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Rolin.Bergem@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Tove Elisabeth Bundesen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Tove.Elisabeth.Bundesen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Svein Dalen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Svein.Dalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Ulrikke De Vibe

Lektor med tilleggsutdanning

Ulrikke.De.Vibe@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Anne Cathrine Engen

Lektor med tilleggsutdanning

anne.cathrine.engen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Kristine Bordado Henriksen

Kristine.Bordado.Henriksen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Helle Line Hoel

Lektor med tilleggsutdanning

Helle.Line.Hoel@nannestad.vgs.no

Jan Erik Johnsen

Lektor med tilleggsutdanning

Jan.Erik.Johnsen@nannestad.vgs.no

Anne Grete Kjærstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

anne.grete.Kjarstad@Nannestad.vgs.no

Line Therese Luka

Adjunkt med tilleggsutdanning

Line.Therese.Luka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Theresa Myran

Utviklingsleder Studiespesialisering

theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Vidar Mossige Rasmussen

Vidar.Mossige.Rasmussen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Marianne Teresa Ruud

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Teresa.Ruud@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Joshua William Skidmore-Hornby

Joshua.William.Skidmore-Hornby@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Anne-Lise Solheim

lektor

Anne-Lise.Solheim@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Irmelin Wenzel

Adjunkt i engelsk og RLE

Irmelin.Wenzel@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Barbara Anna Zielonka

Lektor med tilleggsutdanning

Barbara.Anna.Zielonka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Lærere

Camilla Bendiksen

Assistent

Camilla.Bendiksen@nannestad.vgs.no

Marianne Rolin Bergem

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Rolin.Bergem@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Line Halvorserud Bergersen

Line.Halvorserud.Bergersen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Tove Elisabeth Bundesen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Tove.Elisabeth.Bundesen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Svein Dalen

Adjunkt med tilleggsutdanning

Svein.Dalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Ulrikke De Vibe

Lektor med tilleggsutdanning

Ulrikke.De.Vibe@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Anne Cathrine Engen

Lektor med tilleggsutdanning

anne.cathrine.engen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Kristine Bordado Henriksen

Kristine.Bordado.Henriksen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Helle Line Hoel

Lektor med tilleggsutdanning

Helle.Line.Hoel@nannestad.vgs.no

Jan Erik Johnsen

Lektor med tilleggsutdanning

Jan.Erik.Johnsen@nannestad.vgs.no

Oddvar A Kjelseth

Veileder og kontaktlærer

Oddvar.A.Kjelseth@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996679

Anne Grete Kjærstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

anne.grete.Kjarstad@Nannestad.vgs.no

Gunn Sandholt Kragstad

Adjunkt med tilleggsutdanning

Gunn.Sandholt.Kragstad@nannestad.vgs.no

Mayn Wenche Gaasøy Leganger-Krogstad

Mayn.Wenche.Gaasoy.Leganger-Krogstad@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996749

Ann Kristin Ullerud Lind

Ann.Kristin.Ullerud.Lind@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996675

Line Therese Luka

Adjunkt med tilleggsutdanning

Line.Therese.Luka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Kine Marie Kapaasen Madsen

Kine.Marie.Kapaasen.Madsen@nannestad.vgs.no

Lill-Ann Johnsen Nyberg

Lill-Ann.Johnsen.Nyberg@skedsmo.vgs.no

Vidar Mossige Rasmussen

Vidar.Mossige.Rasmussen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996740

Marianne Teresa Ruud

Lektor med tilleggsutdanning

Marianne.Teresa.Ruud@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Joshua William Skidmore-Hornby

Joshua.William.Skidmore-Hornby@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Anne-Lise Solheim

lektor

Anne-Lise.Solheim@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Aleksander Sveinson Viker

Aleksander.Sveinson.Viker@nannestad.vgs.no

Irmelin Wenzel

Adjunkt i engelsk og RLE

Irmelin.Wenzel@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Barbara Anna Zielonka

Lektor med tilleggsutdanning

Barbara.Anna.Zielonka@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996730

Ledelse

Bente Akre

Utviklingsleder Helse og oppvekstfag

Bente.Akre@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996680

Rune Heiestad

Utviklingsleder Service og samferdsel

Rune.Heiestad@nannestad.vgs.no

Mark Harold Hickton

Utviklingsleder

Mark.Harold.Hickton@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996619/97081777

Odd Johnsen

Utviklingsleder Medier og kommunikasjon

Odd.Johnsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996640

Margrethe Hammer Mobæk

Konstituert rektor. Utviklingsleder Studiespesialisering og idrett

Margrethe.Hammer.Mobak@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996651

Theresa Myran

Utviklingsleder Studiespesialisering

theresa.myran@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996650

Rådgivere

Ingunn Kjellerød Karlsen

Rådgiver

Ingunn.Kjellerod.Karlsen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996621

Anne Margrethe Langerud

Rådgiver

anne.margrethe.langerud@nannestad.vgs.no

Tlf: 63 99 66 22

Andre ansatte

Jamila Abdullahi Afi

Renholder

Jamila.Abdullahi.Afi@nannestad.vgs.no

Wenche Thorud Bjerke

Konsulent

Wenche.Thorud.Bjerke@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996642

Kristin Bjørnland

Helsesøster

Kristin.Bjornland@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996626 / 951 65 460

Recto A Jr Correa

Kantineansvarlig

Recto.A.Jr.Correa@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996661

Morten Østli Grønvold

Miljøarbeider

Morten.Ostli.Gronvold@nannestad.vgs.no

Tlf: 90811585 / 63996748

Liv Odny Hagelien

Bibliotekassistent/ servicemedarbeider

Liv.Odny.Hagelien@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996633/ 45268100

Mai-Britt Johansen

Renholder

Mai-Britt.Johansen@nannestad.vgs.no

Lill Johansen

Miljøarbeider/ servicemedarbeider

Lill.Johansen@nannestad.vgs.no

Tove Elisabet Laugen

Kontorleder

Tove.Elisabet.Laugen@nannestad.vgs.no

Sven-Magne Lilleheier

Avdelingsleder læringssenteret

Sven-Magne.Lilleheier@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996633

Odd Arild Lillerud

Vaktmester

Odd.Arild.Lillerud@nannestad.vgs.no

Tlf: 480 455 55

Kari Myrhaug

Renholder

Kari.Myrhaug@nannestad.vgs.no

Merete Huse Nilsen

Renholder

Merete.Huse.Nilsen@nannestad.vgs.no

Camilla Sydnes Rubach

Assistent

Camilla.Sydnes.Rubach@nannestad.vgs.no

Karoline Lilleås Sandal

Karoline.Lilleas.Sandal@nannestad.vgs.no

Rolf Skaara

IKT-systemansvarlig

rolf.skaara@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996612

Geir Skaldebø

Driftsoperatør AFK Eiendom

Geir.Skaldebo@afk-eiendom.no

Tlf: 95060492/ 63996644

Edel Solheim

Renholder

Edel.Solheim@nannestad.vgs.no

Betty Irene Stuldalen

Barne- og ungdomsarbeider HO

Betty.Stuldalen@nannestad.vgs.no

Tlf: 63996697